Координатор ’Білого Молоту’ Владіслав Горанін заявляє, що його примушують оговорити Віту Заверуху

Про це він сказав в прес-центрі Українських Новин. "Хочу зробити офіційну заяву, оскільки виникають обгрунтовані побоювання за моє життя і безпеку. Абсурдність ситуації викликає у мене відчуття нереальності того, що відбувається. В ніч з 11 на 12 травня близько 23:00 під час вечірньої пробіжки зі мною зустрівся чоловік, який відмовився назвати своє ім’я та прізвище і назвавшись представником Головного слідчого управління...

Мені було запропоновано дати неправдиві свідчення проти громадянки Віти Заверухи, якій закидають причетність до справи щодо нападу на співробітників МВС в травні цього року під Броварами. Мені вручили заяву з текстом, під якою я повинен був підписатися з проханням викликати мене на допит свідком, і подати в Дніпровське РУГУ. На допиті повинен заявити, що нібито в березні 2014 (я на той момент її навіть не знав) я бачив Заверуху на території Майдану і КМДА, де вона, приїжджаючи кілька разів, давала поради О.Черняку і Г.Гульвіченко як дестабілізувати обстановку, нападаючи на представників МВС. Після чого, нібито в ніч з 1 на 2 березня виїхала з ними в невідомому напрямку. За це мені було обіцяно "посприяти у закритті" моєї справи, яка вже рік тягнеться (схожий інцидент на Броварській трасі). В іншому випадку, мені погрожують, що змусять її дати свідчення проти мене.

Ніяких брехливих свідчень я не дам. А які Віта може проти мене свідчення давати, якщо вона мене ледве знає?! Тільки сфальсифіковані. Під дією психотропів і побоїв - знаю, як це робиться. Я вже зустрівся з адвокатом В.Заверухи Смалієм, він розповів мені, як її б’ють, і дають таблетки, після яких вона себе не контролює.

Папірець, який ви мені дали, разом із заявою про ваш злочин піде у відповідні інстанції, хоча це нічого не дасть - у вас же кругова порука.

Якщо зараз почнуться затримання - нехай всі знають причини, приховувати і боятися ніхто не буде. Так само хочу додати, що ніяких зникнень і самогубств здійснювати не планую".

http://newspravda.com

http://antikor.com.ua/articles/44410-koordinator_bilogo_molotu_vladislav_goranin_zajavljaje_shcho_jogo_primushujutj_ogovoriti_vitu_zaveru

ТОП новости

Вход

Меню пользователя