Канали «112 Україна» і NewsOne відмовились розміщувати рекламу партії «Сила і Честь» - Смешко

Ігор Смешко заявив, що партія «Сила і Честь» буде інформувати про перебіг подій, що будуть оскаржуватися в суді — Канали «112 Україна» і NewsOne відмовились розміщувати рекламу партії «Сила і Честь» — Смешко
Ігор Смешко заявив, що партія «Сила і Честь» буде інформувати про перебіг подій, що будуть оскаржуватися в суді
«112 Україна» і NewsOne останнім часом виключили будь-які новини про партію «Сила і Честь», — Смешко Об этом сообщает vbusk.in.ua со ссылкой на СМИ.


Лідер політичної сили «Сила і Честь» Ігор Смешко заявив, що новинні канали «112 Україна» і NewsOne, порушивши законодавство, відмовили його партії у розміщенні платної реклами. Про це йдеться на партійному сайті.


«Згідно з чинним законодавством, а також керуючись свободою слова у нашій країні всі повинні мати рівний доступ до інформаційних ресурсів. Але саме ці новинні телеканали останнім часом абсолютно виключили будь-які новини про нашу партію «Сила і Честь» і занижують наші рейтинги», — підкреслив Смешко.


За його словами, партія навіть погодилася зі збільшеними цінами по політичній рекламі, проте політсилі все одно категорично відмовили у розміщенні. «Ну що ж, це означає, що нас сприймають серйозно і ми є реальним політичним опонентом сил, що стоять за цими телеканалами «112 Україна» і NewsOne. Сил, що, фактично, представляють точку зору країни-агресора, яка веде проти України війну», — зазначив політик.


Ігор Смешко також звернувся до цих політсил: «Дякуємо за те, що ви нас серйозно сприймаєте. Але ми вимагаємо дотримання Конституції і законів української держави».
Партія «Сила і Честь» буде інформувати про перебіг подій, що будуть оскаржуватися в суді.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/society/kanali-112-ukrajina-i-newsone-vidmovilis-rozmishchuvati-reklamu-partiji-sila-i-chest-smeshko-608359.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя